Noworoczne spotkanie w Wymoju

0
W sobotę, 5 stycznia 2019 roku wieczorem, spotkaliśmy się noworocznie w Wymoju. Było super ! Przyszło sporo naszych mieszkańców, trzeba było dostawić jeszcze jeden stół.

Nasz Wójt nie mógł przyjechać, ale był Przewodniczący Rady Gminy Grzegorz Kołakowski i … nasza radna Joanna Mutke z Miodówka. Bardzo dziękujemy miłym gościom  🙂 Na stołach było dużo pyszności, w tym własne wyroby. I niespodzianka – duży, piękny tort ufundowany dla nas przez Joasię Mutke. Był naprawdę pyszny! Atmosfera spotkania była od początku bardzo rodzinna. Większość sąsiadów znała się, inni mieli okazję do zapoznania. Były rozmowy w podgrupach większych i mniejszych, na różne tematy – wesołe, poważne. Była z nami nasza seniorka pani Krysia Kulka, a także maluchy. Atmosfera była wspaniała, będzie co wspominać. Przytoczę hasło Marysi K. „Wymój łączy ! ” Kto nie skorzystał z zaproszenia i nie przyszedł – niech żałuje. My chcemy spotkać się znowu:) Dziękujemy bardzo naszej Sołtys i Radzie Sołeckiej za przygotowanie tego spotkania, wszystkim za przybycie i piękny czas spędzony razem

Autor: fb „Wymój – magiczne miejsce”
Źródło: UG Stawiguda

Zobacz wszystkie wydarzenia

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here