reklama TOP
Na sesji Rady Miejskiej Radna Izabela Kanabrocka-Szulęcka zgłosiła wniosek, prośbę do Komendanta Policji w Dobrym Mieście Krzysztofa Asztemborskiego o dodatkowy patrol w naszym mieście.
wszelkie informacje i uwagi, którymi chcesz się podzielić wyślij na adres: redakcja@wiadomosciwarminskie.pl
Polub nasz funapage na Facebooku – będziesz na bieżąco z informacjami.

Czy ten osobnik ma jakieś problemy z glówką? No i kto go wybrał na radnego?
Idioci , kto w ogóle powybierał ich na Radnych .W tym materiale mamy do czynienia z typową blondynką , która nie rozumie prostej odpowiedzi od Komendanta i dalej brnie w temat ….
Ciekawe czy radna Izabella widziała plakat o treści zawierającej nabór chętnych na Crav Magę i ile koleżanek-matek nie wiedzących co zrobić ze swoim 3-letnim dzieckiem zgłosiło chęć uczestniczenia w tych zajęciach :). Patroli brak, ale w końcu kurs samoobrony miał być to jest… 😉
moi drodzy, widzę że mało ludzi w Dobrym Mieście widzi że Komendant gra…….ale tego samorząd w Dobrym
Mieście nie widzi. Panie Burmistrzu proszę przejrzeć na oczy. tu też ,,wyniki robi komendant i zastępca. tragedia
.le się dzieje – komentant i zas
Pani Izabelo… szkoda gadać! w mieście młodzież nie ma co robić a oni wnoszą o kolejny patrol który będzie stał w lesie albo koło ranczo i spał po 22. ja pierdole co za ludzie
A kto ,,wnosi” o kolejny patrol? Lol!!!
Ci sami, którzy twierdzą, że w mieście młodzież nie ma co robić.
Pani Izabelo, może odda Pani 1/ 12 diety na dodatkowy patrol. Policjanci też ludzie i podratowaliby swoje budżety
rodzinne. Bo za darmowe nadgodziny nikt im nie podziękuje, a na pewno nie zapłaci. A gdyby namówiła Pani innych radnych byłoby cudownie. Pa.
Pani Izo, proszę słuchać co się do Pani mówi ze zrozumieniem. Uniknie się w ten sposób niepotrzebnych komentarzy.
Najwidoczniej jest Pan LAIK niedoświadoczonym jeszcze zbyt życiowo człowiekiem albo może i dobiega Pan mojego wieku sędziwego, ale jest Pan niepoprawnym optymistą. Śmiem domniemywać, że z Pana odezwą będzie jak w tym powiedzeniu: jak grochem o ścianę… 😉